Bestuur en overige contactgegevens

Algemene informatie

info@rzv-poseidon.nl
(Voor informatie over zaalhuur: poseidonzaal@gmail.com, zie verderop)

Voorzitter

Monique van der Grijp
voorzitter@rzv-poseidon.nl

Secretaris

Janneke van der Zwaan
secretaris@rzv-poseidon.nl

Penningmeester

Johan Cuijpers
penningmeester@rzv-poseidon.nl

Roeien en wedstrijdsecretariaat

Nico van Dijk
roeien@rzv-poseidon.nl

Materiaal

Thomas Oblak
materiaal@rzv-poseidon.nl, 020-6690528

Gebouw

Joop Vriesman
j.c.vriesman@gmail.com

Bram de Graaff
b.p.de.graaff@hccnet.nl

 

En verder

Ledensecretariaat

Jaap Vos
ledensecretaris@rzv-poseidon.nl, 020 4723900

Instructie & proeflessen

Chiel Roth
roth31@planet.nl, 06 83690669

Afroeien

Klaartje Groot, Miranda Rep, Harry Westenberg en Marco Vet
examen@rzv-poseidon.nl

Sociëteit

Mirjam Kars
kars.mirjam@gmail.com

Bardienst

Fieneke Baetens
fliers.baetens@planet.nl

Zaalhuur

Ander Astudillo en Piet Broekhuizen
poseidonzaal@gmail.com

Cryptotocht

cryptotocht@rzv-poseidon.nl

Materiaalcommissie

Bert de Waard
bdewaard@xs4all.nl

Jaap Boonstra
j.j.Boonstra@versatel.nl

Piet Broekhuizen
pc.broekhuizen@planet.nl

Ploegroeien

roeien@rzv-poseidon.nl

Vertrouwenscontactpersoon

Gitte van Twillert
gittevantwillert@kpnmail.nl
06 41386210

Toertochten

Vacant